Počet položek: 0 0,00 CZK

Obchodní podmínky

 DOPRAVA:

DPD kurýr - 120 kč včetně DPH

Zásilkovna - 65 KČ včetně DPH

ZPŮSOB PLATBY

Platba předem převodem  ( Česká pošta, zásilkovna ) : bez poplatku

Dobírka DPD : 39 kč včetně DPH

Dobírka Zásilkovna : 15 kč včetně DPH

ZBOŽÍ ZASÍLÁME POUZE PO ČR !!!

Zásilkovna 

Bohužel ale to ale omezeno rozměry - pouze pouze pro malé a střední zásilky s parametry níže

Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50x40x30 cm)

Větší a objemnější zásilky odchází pouze kurýrem  DPD, pokud máte objemnější objednávku,zvolte prosím tyto dopravce.

                                                                                                                                                   Objednávka je platná 7 dní od data objednání. Pokud není objednávka do té  doby uhrazena

 (v případě platby předem), je automaticky stornována.

Pokud potřebujte s čímkoliv poradit, rádi se vám budeme věnovat na tel.čísle uvedeném v kontaktu. Dodržujte prosím běžnou pracovní dobu od 9.00 do 17.00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EET (osobní odběr s platbou v hotovosti)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 1. Právo odstoupit od smlouvy

1.1 Do 14 dnů máte právo odstoupit od kupnísmlouvy bez udání důvodu.“

1.2 „Máte právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží.

1.3 Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy informovat na kontaktu : Monika Moravcová, Hostín u vojkovic 87. 27744 Vojkovice, tel: 702 39 35 35, emal: sikovnetlapky@email.cz  formou jednoznačného prohlášení (např. dopisu zaslaného prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, faxu nebo e-mailu).

1.4 Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat sdělení o uplatnění práva odstoupit od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty (rozhoduje datum odeslání)

FORMULÁŘ K ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY DO 14 DNŮ NAJDETE ZDE K VYTISKNUTÍ

zákazník nemá povinnost jej použít

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

2.1 Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o Vašem rozhodnutí odstoupit od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady.“

S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme nebo než prokážete, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve.“.

a) Převzetí zboží

Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte, že odstupujete od této smlouvy, zašlete zpět na adresu .

Michal Szabó ,Hostín u Vojkovic 67,27744 Vojkovice u kralup n/Vlt..

Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

b) Náklady spojené s převzetím zboží

Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží.

 c) Odpovědnost za snížení hodnoty vráceného zboží

Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.“

 

STORNO OBJEDNÁVKY před odesláním : Neodeslanou bjednávku lze zrušit kdykoliv před samotným odeslání na naší mailové adrese nebo telefonicky - uveďte, prosím, Vaše jméno a číslo objednávky. Pokud jste zboží již zaplatili, bude  vám vrácena celá částka zpět. U tohoto zrušení nejsou účtovány žádné storno poplatky.

REKLAMACE:  

Záruka dle zákona je platná 2 roky.

O reklamaci bude rozhodnuto do 3 prac. dnů, následné úkony (opravu, výměnu či vrácení platby) vyřídíme bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění, pokud se s kupujícím písemně nedohodneme na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty má kupující stejná práva, jako by se jednalo o podstatné porušení smlouvy.

Odmítne-li prodávající odstranit vadu věci, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny nebo odstoupit od smlouvy.

Při oprávněné reklamaci budou  zákazníkovy hrazeny nutné náklady na odeslání reklamace.

Ochrana osobních údajů: 

Kupující souhlasí s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly prodávajícím zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.) za účelem plnění předmětu smlouvy. Kupující má právo být informován, jaké údaje o něm prodávající eviduje, a je oprávněn tyto údaje měnit, případně písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováváním. Dozor nad ochranou osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů.

Umožňujeme nákup bez registrace, přičemž údaje neregistrovaných kupujících využijeme výhradně k plnění předmětu smlouvy, nikoliv k marketingovým či obchodním účelům.

Řešení sporů:

Vzájemné spory mezi prodávajícím a kupujícím řeší obecné soudy.

Dozor nad dodržováním povinností podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, vykonává Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Copyright © www.sikovnetlapky.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.sikovnetlapky.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace